Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shkodër/ Automjeti përfundon në ujërat e Vaut të Dejës

Nga Klodiana 0

makina-ne-uje

Një automjet i drejtuar nga një femër doli nga rruga dhe përfundoi në ujërat e liqenit të Vaut të Dejës në rajonin e Shkodrës.  Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka viktima, ndërsa drejtuesja e mjetit ka pësuar lëndime të vogla.

Drejtuesja e automjetit  ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës ku merr ndihmë mjekësore. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

makina-ne-uje makina-ne-uje-1

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>