Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Shkodër/ Automjeti përfundon në ujërat e Vaut të Dejës

Nga Klodiana 0

Një automjet i drejtuar nga një femër doli nga rruga dhe përfundoi në ujërat e liqenit të Vaut të Dejës në rajonin e Shkodrës.  Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka viktima, ndërsa drejtuesja e mjetit ka pësuar lëndime të vogla.

Drejtuesja e automjetit  ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës ku merr ndihmë mjekësore. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

makina-ne-uje makina-ne-uje-1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej