Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkarkimi i Sokol Ballës, reagon Top Channel

Nga Klodiana 0

Pas shkarkimit të Sokol Ballës nga posti i drejtorit të informacionit, ka reaguar televizioni Top Channel.

Në ueb-faqe televizioni njofton për largimin e Ballës dhe zëvendësimin e tij me Endri Xhafon, por pa dhënë arsye të mëtejshme.

Lajmi në TCH:

Sokol Balla largohet nga detyra e Drejtorit të Informacionit të Top Channel.

Gazetari Endri Xhafo do të jetë i komanduar në këtë detyrë për një periudhë të pacaktuar kohore ende.

Ndërkohë, Sokol Balla do të vazhdojë të drejtojë programin e tij Top Story si zakonisht nga e hëna në të enjte në orën 21:00.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej