Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr me fqinjin, shqiptari i shkon në shtëpi me sëpatë

Nga Klodiana 0

Një 47-vjeçar shqiptar ka kërcënuar me sëpatë fqinjin e tij italian, në provincën e Aleksandrisë.

Shqiptari ende i paindetifikuar sipas mediave italiane, pas një sherri banal me fqinjin e tij, një student italian, ka shkuar në shtëpinë e tij me sëpatë duke e kërcënuar.

Menjëherë pas ngjarjes policia italiane ka proceduar penalisht shqiptarin ndërsa ka sekuestruar edhe sëpatën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej