Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Shënohet një tjetër viktimë nga virusi i gripit AH3N2

Nga Skenderi 0

Është shënur viktima e katërt si pasojë e virusit të gripit. Viktima është 76-vjeçari me inicialet S.K nga qyteti i Tiranës i cili ndërroi jetë në Spitalin Universitar.

Lajmi për humbjen e jetës së 76 vjeçarit e ka konfirmuar Ministria e Shëndetësisë e cila bën me dije se i moshuari ka ndërruar jetë nga virusi i gripit AH3N2.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej