Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Rritet bilançi i viktimave si pasojë e reshjeve të dendura, humbin jetën 3 persona

Nga Skenderi 0

Reshjet e dendura të shiut  kanë shkaktuar kaos në disa qarqe të vendit, ku si pasojë kanë humbur jetën tre persona.

Dhe konkretisht një 42 vjeçar  u rrëmbye nga rrjedha e ujit në  fshatin Plan i Bardhë  në Klos.

Një trup i pajetë doli në breg nga Lumi i Tiranës, i cili  mendohet se është rrëmbyer nga rrjedha e fuqishme e ujit.

Ndërsa viktima e tretë u shënua në Këlcyrë, ku  personi humbi jetën pasi u godit nga llamarina e çatisë si pasojë e erës së fortë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej