Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Ronaldo mesazh për fëmijët e Aleppos: Jeni heronjtë e vërtetë. Unë jam me ju

Nga Klodiana 0

Futbollisti i Real Madrid, Cristiano Ronaldo me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale ka shprehur shqetësimin mbi gjendjen e fëmijëve në Sirinë, duke bërë thirrje për ngritjen e një fondi emergjence për Aleppon.

Mesazhi i plotë i Cristiano Ronaldos: “Përshëndetje! Kjo është për fëmijët në Siri. Ne e dimë që ju keni vuajtur shumë. Unë jam një lojtar shumë i famshëm, por ju jeni heronjtë e vërtetë. Mos e humbni shpresën tuaj. Bota është me ju. Ne kujdesemi për ju. Unë jam me ju”.

A message of hope to the children affected by the conflict in Syria. @SavetheChildren

Posted by Cristiano Ronaldo on Friday, December 23, 2016

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej