Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ronaldo e Georgina, pushime romantike në Islandë (foto)

Nga Klodiana 0

Në një sezon me shumë pak “impenjime”, Cristiano Ronaldo ka menduar të kalojë më shumë kohë me familjen tij, në fakt vetëm me të fejuarën e tij.

Pas diçka më shumë se një viti nga lidhja me Georgina Rodriguez, futbollisti 33-vjeçar ka bërë një udhëtim romantik. Çifti është shfaqur bashkë në disa foto në Islandë, ku kanë kaluar dy ditë të gëzueshme së bashku.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej