Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Rita Ora shkëlqen në premierën e “Fifty shades darker”

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me pamjen e saj në premierën e filmit “Fifty Shades Darker”.

Ajo është shfaqur me një fustan të gjatë dhe tejet elegant, i gjatë me një prerje të shkurtër përpara duke zbuluar këmbët e saj.

Vlen të theksohet se përveç dy protagonistëve kryesorë, Jamie Dornan dhe Dakota Johnson, në tapetin e kuq sytë janë fokusuar edhe te Rita.

Gjithashtu kujtojmë se kolona zanore e këtij filmi të shumëpritur ka autorësinë e këngëtares sonë. Bukuroshja shqiptare luan rolin motrës së adoptuar të miliarderit Christian Grey.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej