Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora koncert në Glasgow, pavarësisht shiut të rrëmbyeshëm fansat këndojnë me të (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora mbajti një koncert të jashtëzakonshëm në Glasgow të Skocisë, pavarësisht kushteve të këqija të motit.

Mijëra njerëz ishin të pranishëm në stadium për hitet e saj, kurse shiu i rrëmbyeshëm nuk i pengoi ata që të shijojnë performancën e Ritës.

Këngëtarja nga Prishtina pavarësisht shiut vazhdoi performancën e saj para publikut të zjarrtë.

@ritaora via story

A post shared by RITA ORA fan page (@ritaoraglam) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej