Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora dhe Bebe Rexha të pandara

Nga Klodiana 0

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë paraqitur bashkë në skenën e “The Forum” në Los Angeles për të ndarë një çmim në kuadër të edicionit të këtij viti të iHeartRadio Music Awards.

Trofeu për bashkëpunimin më të mirë shkoi për “The Chainsmokers” dhe “Coldplay”.

Pas ceremonisë vajzat janë bërë bashkë, pasi siç dihet ato janë mikesha shumë të mira, dhe fotot e publikuara në rrjetin social Instagram nuk kanë munguar.

iHeart wasssuppppp!! @iheartradio @beberexha

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej