Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Rihanna sygjeron çizmet e reja për femrat e guximshme (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Rihanna dhe stilisti Manolo Blahnik do të sjellin shumë shpejt një koleksion të dytë çizmesh.

Linja e re e quajtur Savage përbëhet nga tre lloje të ndryshme këpucësh frymëzuar nga marka e njohur Timberland, të cilën këngëtarja e adhuron. Në këtë koleksion mund të dallojmë qartë edhe dashurinë që ka Riri për copën e kamoshit dhe pellushin.

Kujtojmë se këngëtarja e kthyer ne stiliste, në një intervistë të hershme të saj, është shprehur se çizmet që ajo dizenjon nuk janë për çdo femër, ato janë tepër të “rrezikshme”.

1479130851-syn-hbz-1479118474-fallon-suede-coffee.jpg

1479130844-syn-hbz-1479118400-alexis-suede-cinnamon.jpg

1479130838-syn-hbz-1479118299-dominique-pony-laser-cut-flower-brocade-black.jpg

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej