Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Reforma të jashtëzakonshme: hap burgje e mbyll shkolla

Nga 27-shi 0

Nga Erion Kristo

1. Merre një por të keqen vëllai, ta kesh.
2. Reforma të jashtëzakonshme: hap burgje e mbyll shkolla.
3. Meqë askujt nuk ia ndjeu të jepte dorëheqje për ushqimet fallc


o, të japë dorëheqje Saimir Kodra me Gent Zenelin! Pse folën?
4. Po të mos ishin vrasjet e Selenicës, apo ato të Shkodrës, apo ato të Mamurrasit, apo ajo e snajperit, do kishim rezultate te papara ne fushen e vrasjeve.
5. Rilindasit dolen shume me specialiste se socialistet.
6. Nje shqiptar vrau veten ne Gjermani. Nuk e perballoi dot kthimin ne “parajse”.
7. Eritreasit ja mbathen me te katra kur moren vesh se do i degdisnin ne Shqiperi. Gabim: tu dergojme ndonje video 3D.
8. Ngjarje e rralle: ne Elbasan behet e gjalle policia e shtetit, per te shtypur protesten e opozites.
9. Vizita e Kryeministrit ne Shijak nuk ishte historike. Ate e dergoi ERTV per te hapur nje emision te ri, qe t’i marre audiencen Ardit Gjebreas dhe Elvis Nacit.
10. Pergjime te bukura do dalin. Une nuk e di, po e ndiej.
11. 45 gazetare kane ikur nga syte kembet, te kercenuar e te neperkembur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej