Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Raul Castro lajmëron vdekjen e të vëllait (video)

Nga Ejona 0

 

Presidenti aktual i Kubës, Raul Castro ka lajmëruar për televizionin shtetëror vdekjen e liderit historik të Kubës, njëkohësisht dhe vëllait të tij, Fidel Castros.

Vdes Fidel Castro, ish-presidenti historik i Kubës

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej