Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Raul Castro lajmëron vdekjen e të vëllait (video)

Nga Ejona 0

 

Presidenti aktual i Kubës, Raul Castro ka lajmëruar për televizionin shtetëror vdekjen e liderit historik të Kubës, njëkohësisht dhe vëllait të tij, Fidel Castros.

Vdes Fidel Castro, ish-presidenti historik i Kubës

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej