Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Rama: Ligji, për një Shqipëri më të pastër

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetet sociale ndaj protestës së sotme kundër ligjit të importit të mbetjeve.

Ai shkruan: “Çdo qytetari mes protestuesve sot që mendon se e do Shqipërinë më të pastër se unë i them:Je gabim! Ligji i shërben pikërisht qëllimit tënd!”.

1475325207rama-twitter

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej