Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestuesi nga Lezha: Po shkoj në Tiranë për të krijuar “Partinë e re” (film)

Nga Media 0

Një qytetar nga Lezha thotë se do të shkojë në Tiranë jo për të protestuar, por për të krijuar partinë e re, që në mënyrë figurative, ai e quan partia “Shpresa”.

Qytetari: Unë po shkoj jo për të protestuar, por po shkoj në Tiranë për të formuar partinë e re dhe partia e re është partia “Shpresa”. Shpresën Edvin Rama e ka vrarë, por jo me vdekje. Ne jemi gjallë dhe në të gjithë populli në mënyrë figurative do të formohet partia “Shpresa”.  Pa dyshim që këtë parti do ta udhëheqë PD dhe lideri vizionar Lulzim Basha. Rama është larguar, si gjeli pa koka. Edhe pak kohë. Nuk e ka të gjatë

/oranews.tv/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej