Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Policia e Kosovës: Kemi videon kur është goditur deputeti Eduart Ndocaj

Nga Skenderi 0

Policia e Kosovës ka deklaruar se ka pamje nga momenti kur është goditur deputeti i kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit nga dy persona kanë sulmuar deputetin “kauboj”. Ka pas një përleshje të vogël. Ne i posedojmë incizimet që i kemi siguruar përmes kamerave të sigurisë.

Policia e ka hetuar rastin, janë arrestuar dy të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit të dy iu është caktuar masa e arrestit për 48 orë”   është sgprehur policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej