Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Policia e Kosovës: Kemi videon kur është goditur deputeti Eduart Ndocaj

Nga Skenderi 0

251210_m

Policia e Kosovës ka deklaruar se ka pamje nga momenti kur është goditur deputeti i kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit nga dy persona kanë sulmuar deputetin “kauboj”. Ka pas një përleshje të vogël. Ne i posedojmë incizimet që i kemi siguruar përmes kamerave të sigurisë.

Policia e ka hetuar rastin, janë arrestuar dy të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit të dy iu është caktuar masa e arrestit për 48 orë”   është sgprehur policia.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>