Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Poliçan, vritet me thikë një 66-vjeçar

Nga Klodiana 0

1475530458policia123

Një 66-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e kësaj të marte në Poliçan, pas një sherri banal i cili ka përfunduar në mënyrë tragjike.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kalluç”, ku një 32-vjeçar ka goditur me thikë shtetasin me iniciale B.B.

Policia ka bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>