Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Po riparonte një defekt, humb jetën elektricisti në Mirditë

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Mirditës, ku një punonjës i OST ka humbur jetën, ndërsa ishte duke riparuar një defekt. Mësohet se viktima është shtetasi Angjelin Qafa, 57 vjeç. Paraprakisht bëhet e ditur se 57 vjeçari ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme pasi i ka rënë infarkt teksa po punonte.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej