Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plagoset me armë 26-vjeçari në Laç

Nga Klodiana 0

Një 26-vjeçar në Laç është plagosur me armë zjarri sot rreth orës 14:15. Mësohet se i plagosuri me iniciale A.N., ndodhet në spital jashtë rrezikur për jetën.

Ndërkohë, uniformat blu kanë identifikuar autorin e plagosjes. Ai është 30 vjeç me iniciale E.M. nga Kruja, i cili është shpallur në kërkim.

Në disa pika të qytetit janë ngritur postblloqe për kapjen e tij, ndërkohë që pritet të zbardhen motivet e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej