Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PD e ndan mendjen: Do digjen mandatet. Lulzim Basha: Vendimi unanim (film)

Nga 27.al 0

Të gjithë deputetët e PD-së pa asnjë përjashtim kanë votuar unanimisht që të lënë mandatet.

Ja vendimet e marra në grupin e PD:

  1. Unanimisht votohet pro djegies së mandateve, pavarësisht diskutimeve në parim.
  2. Të mandatohet kryetari Lulzim Basha të mbledhë Këshillin Kombëtar për marrjen e vendimit përfundimtar.
  3. Të ngrihet një grup pune për teknikalitetet me njerëz që njohin ligjin dhe zgjedhjet. Propozim për Këshillin Kombëtar që në grupin e punës të jenë: Gazmend Bardhi, Oerd Bylykbashi, Enkelejd Alibeaj, Çlirim Gjata, Ivi Kaso.

LIVE

LIVE – Deklaratë për mediat pas mbledhjes së grupit parlamentar.

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 18 février 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej