Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pashkët/ Shkon në 138 numri i viktimave nga sulmet në Sri Lanka (film)

Nga Ejona 0

Shkon në 138 numri i viktimave në Sri Lanka, pas 6 sulmeve me bombë në 3 kisha dhe 3 hotele.

Sulmi ka ndodhur gjatë kremtimit të Pashkëve katolike në mesnatë.

Sipas BBC si pasojë e sulmeve të paktën 200 persona kanë mbetur të plagosur, ndërsa numri i viktimave mund të rritet.

Pashkë të përgjakshme në Sri Lanka/ 100 të vdekur në 6 sulme

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej