Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Pas princit Harry, një tjetër martesë në familjen mbretërore angleze

Nga Klodiana 0

Britania e Madhe po përgatitet jo vetëm për dasmën e princit Harry dhe të fejuarës së tij Meghan Markle, por edhe të Eugenia dhe Jack Brooksbanke.

Vajza e dytë 27-vjeçare, e princit Andrea dhe Sarah Ferguson, do të martohet me menaxherin e një lokali nate, me të cilin është e lidhur prej 7 vitesh.

E teta në linjën e trashëgimtarëve të fronit mbretëror, Eugenia do e marrë titullin e saj vetëm pas martesës dhe më pas mund të zgjedhë nëse do të mbajë mbiemrin e të shoqit.

Buckingham Palace deklaroi se gjyshërit e Eugenia, mbretëresha Elisabetta dhe princi Filippo, “Janë shumë të lumtur dhe i urojnë gjithë të mirat çiftit”.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej