Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Paralajmërohet një tjetër videoskandal me një kryetar gjykate

Nga Skenderi 0

Gazetari Sajmir Kodra tha se do të ketë edhe një tjetër videoskandal ku bëhet fjalë për një kryetar gjykate që kërkon favore seksuale në këmbim të një vendimi.

Këtë deklaratë drejtuesi i emisionit investigativ “Stop” e bëri mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion”  ku ishte i ftuar të fliste për videoskandalin e korrupsionit,  ku një oficer gjyqësor mori 18 mijë euro nga një qytetar në emër të prokurorit të Tiranës Ardian Braho.

Për këtë video Sajmir Kodra u shoqërua për të dëshmuar  në Prokurori ku është pyetur rreth këtij denoncimi që çoi në pezullimin e prokurorit Braho dhe vetëdorëzimit në policisë të oficerit gjyqësor Fatos Lushi.

ardjan-braho-411x226

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej