Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Një “patrullë naziste” në Fier më 5 maj.. të jetë gjermani i fundit…..?

Nga Media 0

Fier.al, ka publikuar një video ku shfaqen imazhet e pazakonta të një motori gjerman të Luftë së Dytë Botërore, duke  kaluar nëpër qytet. Në motor janë dy ushtarë, gjithashtu me uniforma të Luftë së Dytë Botërore. Motori  i vjetër, model i viteve ’40 me targa të huaja është parë të kalojë përmes qytetit duke përshëndetur e buzëqeshur me qytetarët. Dikush e ka filmuar dhe e ka publikuar videon në Fieri.al… Ndoshta është pjesë e xhirimeve për ndonjë film??? Fierakët nuk e dinë dhe kanë nisur të mendojnë…. të jenë këta dy gjermanët e fundit që na shfaqen si provokim në ditën e 5 majit….?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej