Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Make up Foto LSA/ Malton Dibra

Nga 27.al 0

HIQEN EMRAT E POLITIKANEVE NGA KAZANET - Punetore te Bashkise Tirane, pasi kane hequr emrat e politikane te shkruajtur neper kazanet e plehrave, nga aktivistet kunder Ligjit te Importit te Mbetjeve qe u miratua dje ne parlament. /r/n/r/nPOLITICIANS NAMES REMOVED FROM WASTE BINS - Tirana Municipality workers after they have removed the names of politicians on the trash bins, written by activists against waste import law, that was passed in parliament yesterday.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>