Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Kylie Jenner në pritje të fëmijës së parë

Nga Klodiana 0

Kylie Jenner është shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja amerikane, TMZ e cila publikoi e para lajmin se 20-vjeçarja është në pritje të fëmijës reperin Travis Scott.

Daily Mail e ka konfirmuar lajmin ditën e premte, duke thënë se “ata ua kanë treguar lajmin miqve disa javë më parë” dhe “familja e dinë prej pak kohësh”.
Mësohet se 20-vjecarja është katër muajshe shtatzënë dhe se është në pritje të një vajze. Ajo është shumë e gëzuar, por edhe Travis po ashtu. Motra e Kim Kardashian nuk është parë më në dalje publike që nga festa e 20-vjetorit të saj në muajin gusht, kur kishte veshur një bluzë oversize.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej