Ka than' i moçmi: 

"Ka bar për çdo të sëmurë, po për njerëz të këqinj s'ka kurë."

- Çajupi

Ku ka levere, nuk ka qedere… Foto LSA/ Adnan Beci

Nga 27.al 0

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej