Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Kjo është Shqipëria e Asamblesë Tangërllikse Socialiste, e çizmes së Kryemadhit, e mendve të dala të PD-së

Nga Media 0

Nga Edlira Gjoni

Kjo është Shqipëria e Asamblesë Tangërllikse Socialiste, e çizmes së Kryemadhit, e mendve të dala të PD-së, e qetësisë e dashurisë së presidentit, e peshkut të madh të Ambasadorëve, e studiove gjithë mend të televizioneve, e lajmeve për silikonet, e drogës, krimit e politikës që ju ka mbirë në ballë.
Kjo është Shqipëria e 1 Janarit 2018.
Ik bëni lajme politike tani!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1165446480259429&set=a.103447613125993.3497.100003822636855&type=3&theater

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej