Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Kjo është Shqipëria e Asamblesë Tangërllikse Socialiste, e çizmes së Kryemadhit, e mendve të dala të PD-së

Nga Media 0

Nga Edlira Gjoni

Kjo është Shqipëria e Asamblesë Tangërllikse Socialiste, e çizmes së Kryemadhit, e mendve të dala të PD-së, e qetësisë e dashurisë së presidentit, e peshkut të madh të Ambasadorëve, e studiove gjithë mend të televizioneve, e lajmeve për silikonet, e drogës, krimit e politikës që ju ka mbirë në ballë.
Kjo është Shqipëria e 1 Janarit 2018.
Ik bëni lajme politike tani!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1165446480259429&set=a.103447613125993.3497.100003822636855&type=3&theater

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej