Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kim Kardashian hedh në treg linjën e re të parfumeve, ja shuma e “çmendur” që fitoi për 5 minuta

Nga Klodiana 0

Kim Kardashian është një nga biznesmenet më të njohura dhe të suksesshme në botë. Dy ditë më parë Kardashian ka hedhur në treg linjën e parfumeve Kimoji Peach”, “Kimoji Cherry” dhe “Kimoji Vibes” për të gjithë fansat e saj.

Por ajo çka është e pabesueshme është shuma e “çmendur” që ka përfituar Kim në vetëm 5 minuta nga hedhja në treg e parfumeve. Elle shkruan se ylli Kim Kardashian për 5 minuta ka fituar rreth 5 milionë dollarë nga shitja e parfumeve. Ajo ka zgjedhur rrjetet sociale për të reklamuar parfumet ku një kushton 40 dollarë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej