Ka than' i moçmi: 

Kjoft mallku ai bir shqyptari qi ket gjuhë t'perëndisë trashëgim q'ia la i pari trashëgim s'ia len ai f'misë."

- At Gjergj Fishta

Kapet me drogë, arrestohet djali i këngëtares së njohur

Nga Ejona 0

Është arrestuar djali i këngëtares së njohur ndërkombëtarisht Madonna

16 vjeçari Roco Ritchie u kap me një sasi të mirë kanabis më 28 shtator  në banesën e tij dhe u dërgua në burg në veri të Londrës.

rocooo

roc

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>