Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kanye West befason bashkëshorten një ditë pasi mbylli Facebook-un

Nga Klodiana 0

Kanye West ditë më parë i befasoi të gjithë teksa vendosi të mbyllë rrjetet sociale Facebook dhe Instagram.

Ndërkohë, ai ka vendosur që në mëngjesin e parë pa rrjetet sociale, të befasojë bashkëshorten e tij, Kim Kardashian, shkruan DailyMail.

Reperi i famshëm kishte vendosur t’i dhuronte bashkëshortes së tij tufa të mëdha me lule, duke e mbushur gjithë shtëpinë me trandafila të bardhë.

Kim ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës ka treguar trëndafilat që ka marrë dhuratë nga burri i saj.

Dhurimet e luleve janë bërë traditë për çiftin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej