Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Kaluan kufirin në këmbë, arrestohen në Greqi dy të rinj shqiptarë me 6 kg marijuanë

Nga Klodiana 0

Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar nga policia greke ditën e sotme, pasi janë kapur me një çantë me drogë. Operacioni është zhvilluar në mesnatë në Molivdhoskepasto nga policia greke. Mësohet se shtetasit shqiptarë kanë kaluar kufirin Shqipëri-Greqi në këmbë, teksa transportonin çantën me drogë.

Dy shqiptarët 26 dhe 37 vjeç janë pikasur nga policia, dhe janë vënë në pranga.

Sakaq, është sekuestruar çanta e cila përmbante 6 pako me 6 kg 250 gramë marijuanë.

http://www.balkanweb.com/site/kaluan-kufirin-ne-kembe-arrestohen-ne-greqi-dy-te-rinj-shqiptare-me-6-kg-marijuane/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej