Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ish-sulmuesi brazilian gjendet i pajetë me shenja dhune në trup

Nga Ejona 0

Futbollisti brazilan, Valdiram Kaetano de Morais është gjetur i pajetë me shenja dhune në rrugët e Sao Paulos.

Ende nuk ka ndonjë informacion të saktë nga policia se cilat janë shkaqet që Morais ka ndërruar jetë, por autoritetet kanë shoqëruar 3 persona.

Futbollisti njihej për problemet me drogën edhe pse zakonisht futbolli ka ndidhmuar shumë lojtarë të largohen nga jeta e rrugës.

Ai u cilësua si golashënuesi më i mirë i Kupës së Brazilit në vitin 2006 ndërsa ka luajtur me skuadrat në Brazil, sikurse janë Tupi, Central, Bangu etj.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej