Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hetimet për Tahirin deri më 10 mars, nis numërimi mbrapsht

Nga Media 0

Gjykata e Krimeve të Rënda pranon kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili kundërshtoi zgjatjen e afateve të hetimit për dosjen e tij.

“Kësaj maratone po i vjen fundi. Për mua e prokurorinë nisi numërimi mprasht. Deri më 10 mars kemi kohë të mjaftueshme të mbyllë hetimet dhe për mua që ti shkojmë të vërtetës deri në fund”, u shpreh Saimir Tahiri pas vendimit të gjykatës.

Por, a do e shohim sërish në politikë?
Saimir Tahiri u përgjigj: Ka kohë për të gjitha

Ndërsa Tahiri ndodhej në gjykatë mbështetës të Tahirit kanë shkuar që në mëngjes atje për t’i shprehur mbështetje. Madje, dy gra kishin veshur dhe bluza ku ishte stampuar fotoja e Saimir Tahirit.

http://www.oranews.tv/article/hetimet-saimir-tahirin-deri-me-10-mars-nis-numerimi-mbrapsht

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej