Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitet Posta në mes të ditës, hajduti i merr paratë punonjësit të sportelit

Nga Klodiana 0

Një person nën kërcënimin e thikës, ka arritur që të grabisë një Postë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, në rrugën “Dritan Hoxha”,  tek blloku Gintash, në postën Nr.7.  Ai dyshohet se ka arritur të marrë 30 mijë lekë, dhe është larguar me shpejtësi.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave si dhe identifikimin e kapjen e autorit. Përveç pikave të kontrollit, do të merren edhe pamjet e kamerave të sigurisë së Postës, dhe bizneseve aty pranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej