Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Gjirokastër, rrëzohet nga tarraca e shtëpisë, humb jetën 62-vjeçari

Nga Rexhina Biba 0

Një 62-vjeçar nga Gjirokastra ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga taraca e banesës. Sipas policisë viktima ka humbur jetën rrugës për në spital.

Policia: Njoftohemi nga urgjenca e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” se shtetasi V.K, 62 vjeç, banues në lagjen Granica, Bashkia Gjirokastër, është rrëzuar nga taraca e banesës, ky shtetas gjatë transportimit për në spital ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka  shkuar grupi hetimor për përcaktimin e shkaqeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej