Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Garda “luftoi” sot me aparat fotografik

Nga Media 0

Një element i shtuar i sigurisë së Gardës së Republikës gjatë protestës së sotme ka qenë aparati fotografik.

Përveç filmimit me dron, policët dhe gardistët kanë fotografuar personat që përdorën dhunë gjatë protestës.

Mbështetësit e PD dhe LSI tentuan disa herë të çajnë kordonin e sigurisë për të hyrë në Kuvend, por u ndalën nga FNSH.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej