Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fundviti në qytetin e pishave, Puka kartolina e festave

Nga Media 0

Rrugët që të çojnë në qytetin i Pukës e ka dekoruar vetë natyra me pisha. Mjafton pak dëborë, që këtij qyteti nuk i mungon kurrë në dimër dhe as pambuku nuk duhet aspak. Natyra i vesh vetë ngjyrat e festave. Pisha të panumërta të zbardhura nga dëbora, a mund të zbukurohet më bukur një bredh?

Nëse jeni në dilemë për kartolinën e këtyre festave, ju sjellim disa sugjerime nga Puka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej