Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Francezi gjen thesar në shtëpinë që i fali një i afërm

Nga Skenderi 0

Një francez ka trashëguar një vilë të madhe nga një i afërm dhe teksa po lëvizte orenditë e shtëpisë së re ai ka gjetur të fshehur nën mobilje 100 kg ar.

Vlera e arit të gjetur arrin shgifrën e 3.5 milionë euro.

Trashëgimtari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur zbuloi stolitë në vende të ndryshme të banesës duke përfshirë edhe banjon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej