Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Fotot e asistentes së re të Ramush Haradinajt që po bëjnë namin në rrjet

Nga Media 0

Momentalisht vëmendjen më të madhe mediatike të qeverisë së Ramush Haradinaj duket se po e merr asistentja e tij.

Ajo ka “pushtuar” mediat, më tepër se për intelktin që nuk komentohet për bukurinë fizike.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Gjilani, Bezi Osmani, e cila ka disa vite që është pjesë e AAK-së në rolin e saj si asistente.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej