Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ermonela Jaho rikthehet në Tiranë me një koncert gjigand

Nga Ejona 0

Ermonela Jaho do të rikthehet në Tiranë për të mbajtur një koncert gjigand në sheshin “Nënë Tereza”.

Lajmi është bërë i ditur nga “Revista Bordo” të cilët japin detaje në lidhje me koncertin.

Mësohet se fitimet e koncertit që do të mbahet në Tiranë do të shkojnë për organizatën YWCA për kauzën “Fjongo Rozë”.

Sopranoja, gjithashtu ambasadore e YWCA, e ka shprehur gjithmonë mbështetjen për femrat me kancer gjiri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej