Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Eminem sulmon Trump në këngën më të re (video)

Nga Klodiana 0

Kënga më e re nga “Eminem” është shndërruar në trendin në ShBA, sepse Eminem ofendon presidentin amerikan Donald Trump.

“…nuk është çudi unë jam kokëfort

Unë jam anti, s’ka qeveri që nënshtron një komando

Është i juaji por nuk e doni, Trump është një kurvë

Do e fundos emrin e tij….”

Kjo është një pjesë e tekstit që ka shkaktuar reagime të shumta në internet, megjithëse shumë komentues nuk e kanë marrë seriozisht, pasi nuk është hera e parë që Eminem sulmon pa mëshirë me tekstet e tij dikë, qoftë edhe pa ndonjë arsye.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej