Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eleni Foureira do të performoj në finalen e “Eurovision-it”

Nga Klodiana 0

Eleni Foureira do të ngjitet sërish këtë vit në skenën e “Eurovision”, jo si konkurrente, por si e ftuar speciale.

Përmes rrjeteve social, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka treguar pse këtë vit do të performojë në natën finale të Eurovision.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi në të cilën shkruhet: “Është zyrtare. Eleni Foureira do të performojë në natën finale të ‘Eurovision’ të këtij viti”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej