Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edhe Stresi në libra, personazh tregimesh

Nga Media 0

Në librat shkollorë shqiptarë, fëmijët pyeten edhe për Noizyn. Vetë këngëtari ka postuar dje një fotografi ku duket faqja e një libri shkollor që lidhet me të. Në një nga ushtrimet ku duhen plotësuar vendet bosh, shkruhet edhe për reperin.

Por sot, një tjetër këngëtar ka publikuar një faqe libri ku shkruhet emri i tij. Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka publikuar një foto ku shihet një tekst shkollor që tregon histori për të.

“Tregojnë tregime nxënësve, ndër ta personazhi Stresi, hahata happy,”- shkruan ai.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej