Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Dua Lipa në bashkëpunim me Ariana Granden

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndezur thashethemet në rrjetet sociale për një bashkëpunim me divën Ariana Grande.

22-vjeçarja postoi një foto me Ariana Granden në Instagram, gjë që bëhet fjalë jo vetëm për një takim por për diçka më shumë.

Dua Lipa aktualisht është në procesin e regjistrimit të albumit të saj të ardhshëm, ku mundet që Grande të jetë duke bashkëpunuar me të.

Kënga e fundit e saj “IDGAF” është aktualisht kënga e tretë më e transmetuara në Spotify në Britanin e Madhe.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej