Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Dua Lipa fiton çmim në BBC Radio 1 Teen Awards 2017 (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka fituar çmimin për Artisten solo më të mirë britanike në ceremoninë e BBC Radio 1 Teen Awards 2017.

Hiti i saj “New Rules” është votuar si kënga më e mirë dhe ky çmim i takoi yllit nga Kosova.

Në evenimentin e zhvilluar në Wembley Arena të Londrës, 22-vjeçarja njëherësh ka dhuruar një performancë mbresëlënëse për fansat e saj të shumtë.

Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, Dua kishte zgjedhur një fustan me ngjyrë të verdhë dhe të shkurtë në pjesën e përparme që nxirrte në pah këmbët e saja të gjata.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej