Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Do dal t’i lyp ato para”, Ema Andrea një dritë shprese për fëmijët e ngujuar

Nga Media 0

Aktorja Ema Andrea, si pak artistë në Shqipëri bën gjithmonë gjeste që e tejkalojnë anën profesionale duke treguar atë humane. Ajo luajti në emisionin “Dilema”, ku fitoi 2 milionë lekë, të cilat do të shkojnë në ndihmë të fëmijëve të ngujuar.

Ema gjithsesi nuk do të dorëzohej para fatit. Në momentin kur moderatori Eno Popi e pyteti se ç’do të bënte, sikur të humbiste ajo u përgjigj: “Do dal t’i lyp ato para dhe atyre fëmijëve do t’jua çoj”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej