Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

DiCaprio ndahet nga bjondja daneze

Nga Klodiana 0

A e ka braktisur Leonardo DiCaprio, Nina Agdal për një tjetër modele? Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, aktori i kanë vënë syrin modeles britanike, Roxy Hornen, ndërkohë që akoma ishte në lidhje me buroshen daneze.

Një burim për “Radar Online” ka raportuar se DiCaprio dhe Hornen janë takuar për herë të parë në një klub në Londër, vitin e kaluar. Dyshja mendohet se ka kaluar shumë kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Nju Jork.

“Leo ka kohë që i shkruan mesazhe Roxy muajt e fundit, edhe pse të gjithë mendonin se Nina ishte e dashura e tij”, ka thënë burimi. Dyshja raportohet të kenë qenë miq për shumë vite, por DiCaprio ka dëshiruar që miqësia e tyre të shkojë me tej.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej