Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Burracakër, që merreni me Elvanën!

Nga Media 0

Nga Ilir Metaj

Elvana Gjata nuk është këngëtare që unë e pëlqej. Muzika e saj është mediokre për shijen time. Ama, Elvana për të qenë këngëtare mediokre, nuk paguhet gjë nga taksat tona. Nuk e fut dorën në xhepin tonë!

Siç ndonjë deputet medioker! Siç ndonjë gjykatës apo prokuror legen! Nuk e kuptoj dot kaq shumë mllef në drejtimin e gabuar.

E di që na pëlqen shume që kur dikujt i shket këmba, t’i japim shtymën e fundit, por pak më të përmbajtur or miq. T’i japim shtymën të keqes së vërtetë, nëse kemi “tope”!

Për elvanat, xhisielat e di që është e lehtë.  ” Le të hedhë gurin i pari, ai që është pa mëkat”. Burracakër!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej