Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Brenda papafingos 100 milion dollarëshe me flori e diamante të Donald Trump (Fotot)

Nga Skenderi 0

Ari dhe gjërat e luksin nuk mungojnë  në papafingon 100 milionë dollarëshe të Presidenti të sapo zgjedhur të SHBA Donald Trump.

Prona e tij gjendet në rrugën Fifth Avenue, dhe është shtëpi e biznesit të republikanit.

Prona tre katëshe ka pamje të mrekullueshme nga Parku Qëndror, ku sigurisht bije në sy ende pa fyrë brenda dera me ar dhe diamand dhe diamante të shumta.

Për më tepër shikoni fotot brenda kësaj vile marramendëse.

9   2
3  4
5
6
7
8

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej